Rozwiązanie świątecznego konkursu

Hej! Mam nadzieję, że mieliście udane święta, a to, co znaleźliście pod choinką, sprawiło wam dużą radość :) Boże Narodzenie już za nami, ale to jeszcze nie koniec, jeśli chodzi o prezenty. Przyszła pora na rozwiązanie świątecznego konkursu, zorganizowanego wspólnie z faiithfully.Zgłoszeń nie było dużo, ale i tak cieszymy się, że był odzew. Wasze odpowiedzi były różnorodne i naprawdę przyjemnie było je czytać. Obie wskazałyśmy po jednej osobie, każda z nich otrzyma wybraną książkę :)

Egzemplarz „W siódmym niebie” Alyson Noël wędruje do...

ALEXANDRY

Twoja odpowiedź zwyczajnie mnie ujęła, była pełna rodzinnego ciepła, które najbardziej sobie cenię w świętach. Książka trafi zatem do Ciebie :)


Druga osoba, którą wskazała faiithfully, to...

GAB RIELA

Postawiłaś na bardzo oryginalną formę i widać, że włożyłaś w swoją odpowiedź mnóstwo serca! „Baśniowy morderca” Craiga Russella jest Twój :)

Gratulacje, dziewczyny! Przez nadchodzące 3 dni czekamy na wasze adresy do wysyłki! Możecie pisać bezpośrednio do mnie albo do faiithfully [link]. Nieważne, której z nas podeślecie adres, w razie czego przekażemy je sobie nawzajem.

Jeszcze raz gratuluję zwyciężczyniom i dziękuję wszystkim za udział. Całkiem możliwe, że nasz świąteczny konkurs stanie się tradycją i za rok znowu będziecie mogli wygrać jakieś ciekawe książki :) Do następnego!

6 komentarzy:

 1. Bardzo mi miło, dziękuję! :) W związku z problemami z pocztą napisałam do faiithfully z maila innego, niż podałam w zgłoszeniu konkursowym, a mianowicie gabrysiek96@gmail.com.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie szkodzi, najważniejsze, że napisałaś :)

   Usuń
  2. Wiem, chciałam tylko, żeby nie było jakichś nieporozumień :)

   Usuń
 2. Jej, ale się cieszę. E-maila już wysłałam. Daj znać czy doszedł😉

  OdpowiedzUsuń

...