KONKURS: wygraj książkę Katarzyny Grabowskiej „Las Potępionych”

Las Potępionych, Magia ukryta w kamieniu, tom 2, książka, Katarzyna Grabowska, videograf, wydawnictwo videograf, konkurs

Czas leci szybko (zbyt szybko) i zanim się obejrzeliśmy, minął już miesiąc od premiery drugiego tomu cyklu „Magia ukryta w kamieniu”. Czytaliście już? Nie? To teraz będziecie mieli ku temu doskonałą okazję. 

Mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są aż 2 egzemplarze „Lasu Potępionych”, ufundowane przez Wydawnictwo Videograf. Zasady są bardzo proste:

1. Zgłoś się w komentarzu pod tym postem, podając swój adres mailowy oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Wybiorę dwa najciekawsze komentarze, a ich autorzy otrzymają książkę.

2. Będzie mi bardzo miło, jeśli zaobserwujesz mojego bloga i polubisz fanpage. Zachęcam również do polubienia stron Katarzyny Grabowskiej oraz wydawnictwa; oczywiście opcjonalnie, nic z tego NIE jest warunkiem koniecznym.

3. Jeśli masz swojego bloga/instagrama/fanpage'a i możliwość zachęcenia do udziału w konkursie (np. poprzez podzielenie się linkiem, opublikowanie zdjęcia, cokolwiek), również będę wdzięczna. 

4. Konkurs potrwa do 22 września do godziny 23:59. Wyniki ogłoszę najpóźniej 25 września

5. Bardzo proszę zwycięzców, by w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników podali mi adres do wysyłki. Jeśli tak się nie stanie, wybiorę kogoś innego.

PYTANIE KONKURSOWE:

Dlaczego akurat Ty chcesz dostać książkę „Las Potępionych”? :)

Udział w konkursie organizowanym przez rude-pioro.blogspot.com jest jednoznaczny z dobrowolnym przekazaniem swoich danych osobowych i oświadczeniem, że są one prawdziwe. Dane są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych, tj. wyłonienie zwycięzców oraz wysyłka nagród za pośrednictwem Wydawnictwa Videograf. Zgłaszając się do konkursu jednocześnie akceptujesz oświadczenie:

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych bloga rude-pioro.blogspot.com oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

POWODZENIA!

20 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników konkursu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. anna.krasnodebska.87@wp.pl
  Chciałabym dostac „Las potępionych”, ponieważ i tytuł i okładka bardzo podziałała na moja wyobraźnie. Walczyłam o ksiazke w kilku konkursach, ale niestety nie udało się i ten konkurs jest moja ostatnia deska ratunku😢😱😭😭😭

  OdpowiedzUsuń
 3. Somerset Maugham napisał: "Przyzwyczaić się do czytania książek, to zbudować sobie schron przed większością przykrości życia codziennego Chcę budować taki schron stąd mój udział w konkursie. Tym bardziej, że recenzja, którą przeczytałem wskazuje, że jest to książka o tematyce zbieżnej z moimi zainteresowaniami

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę się przyznać, że "Magia ukryta w kamieniu" od dawna gości na mojej półce, ale jeszcze nie przeczytana. Co może dziwić, to uwielbiam takie książki, pełne magii, tajemnic, sekretów, gdzie dobro walczy ze złem, a rycerze są przystojni, silni i szlachetni, gdzie miłość pojawia się nieoczekiwanie, spada jak grom z jasnego nieba i niekiedy wszystko gmatwa. Gdybym miała wybór i możliwość bez wahania przeniosłabym się do tej nieznanej krainy zatopionej w mrokach średniowiecza. Na własne oczy zobaczyła piękne damy, królów, dziwne stworzenia i dzielnych rycerzy. Sprawdziła jak było naprawdę, czy ujrzałabym połyskujące zbroje, turnieje, szlachetne czyny, a może pordzewiałe pancerze, brutalne pojedynki i rzezie niewinnych... I teraz nasuwa się pytanie. Dlaczego nie sięgnęłam po powieść? Mam "dziwny" nawyk, czytam książkę wtedy, gdy już mam jej kontynuację. Ciekawska i niecierpliwa ze mnie kobietka, a dodatkowo książka ma same rewelacyjne opinie i nie dałabym rady wytrzymać, chciałabym natychmiast się dowiedzieć jakie były dalsze losy Julii. Tej podobno kochliwej, upartej i impulsywnej dziewczyny, która tylko dzięki wyrozumiałości władcy nie znalazła się na stosie. A więc próbuję sił w konkursie, może się uda i druga część tej niesamowitej książki, stanie obok "siostry" a ja na spokojnie, bez "mordowania" kogokolwiek, będę mogłam się zagłębić w świat tak inny niż dzisiejszy i całą sobą chłonąć jego pradawny klimat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zyto48@gmail.com
  Bardzo chętnie przeczytam opowieść. Każda książka wygrana cieszy.��♥️��

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo chętnie przeczytam opowieść. Każda książka wygrana cieszy. Kocham książki.📚♥️😀

  OdpowiedzUsuń
 7. Kilka miesięcy temu w moje ręce wpadła książka "Magia ukryta w kamieniu". Zauroczyła mnie, zachwyciła, zapisała się w sercu. Może dlatego, że jestem dziewczyną spod lasu? Może dlatego, że w tym lesie znam wiele polanek, na których królują takie głazy? Niejednokrotnie opierałam się o nie, siadałam na nich z książką w ręku, a nawet zasypiałam w promieniach słońca. Taka historia mogła przytrafić się mnie. Mogła, bo świat jest pełen magii. To, że TY jeszcze jej nie doświadczyłaś, nie znaczy, że nie istnieje!
  Teraz marzy mi się książka "Las potępionych", by magia ponownie wkroczyła w moje życie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. iklej@onet.pl
  Bardzo chciałbym przeczytać tą książkę i jeśli jest taka możliwość wygrać ją. Zapraszam Kinga Perłowska

  OdpowiedzUsuń
 9. Bo już dawno nie wygrałam żadnej książki ;). W maju wychodzę za mąż, na pewno kupimy jakieś mieszkanie i moim celem jest wejście do niego z 200 książkami ;). Brakuje mi jeszcze z 50 ;).
  emila.buko@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Chciałabym wygrać tą książkę, ponieważ jestem fanką fantastyki. Uwielbiam ten gatunek i ogromnie się cieszę, gdy mogę poznać coś nowego, nieznanego dla mnie z tego gatunku.

  magda-17_17@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Ta książka powinna trafić do mnie z tego oto powodu, iż od dziecka boję się lasu - ciemnego, niekończącego, szumiącego szelestem gałęzi miejsca, w którym przychodzą na myśl najstraszliwsze rzeczy do głowy...

  A ponieważ wielu mądrych ludzi rzecze, iż strach najlepiej pokonywać konfrontacją z lękiem, to myślę że lektura tej powieści pomogłaby mi wyzbyć się moich "leśnych demonów"...:)

  uleczkaa38@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Chciałabym wygrać "Las Potępionych", ponieważ właśnie czekam na meeeega pakę z "Magią ukrytą w kamieniu" 😍 Marzy mi się bardzo mocno, aby czytać od razu kontynuację tej serii i zaspokoić ciekawość tego co dalej będzie ❤

  asia_gluszek@wp.pl

  Jakoże też ostatnio jestem niedokręconą byłą, dlatego piszę dopiero teraz korzystając z okazji, że dzieci wreszcie śpią 😂

  OdpowiedzUsuń
 13. Jej debiut "Magia ukryta w kamieniu" tak mnie wciągnęła, że nie mogłam doczekać się kontynuacji. Po za tym po napisaniu takiego zakończenia, które zostawiło mnie w zawieszeniu, chciałabym przystąpić do tej uczty intelektualnej w kolejnym tomie przygód przez Las potępionych. Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, tak było w moim przypadku. Uwielbiam wszystko co magiczne i fantastyczne.

  joannasalek1983@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. chinouk@o2.pl

  Mieszkam niedaleko lasu, który mógłby uchodzić za Las Potępionych. Tym bardziej, że znajduje się w nim drzewo wisielców (autentycznie), na gałęziach którego często znajdowane są nietypowe "owoce". Nawet przechodząc obok niego człowiek dostaje gęsiej skórki. Czyżby straszyły w jego okolicy potępione dusze? Książka Pani Kasi pozwoliłaby rozwiać moje wątpliwości, a i ja sama wykreowałabym coś bardziej strasznego? ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ponieważ uwielbiam takie klimaty i kocham polskich autorów, a tej Pani jeszcze nie znam. Leżę z chorym gardłem na l4 , a dodatkowo zbliżają się moje urodziny - książka to najlepsze lekarstwo :-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Chciałabym przeczytać "Las Potępionych"chociażby dlatego,że poznałam już ,,magię ukrytą w kamieniu"Autorka wspaniale wprowadza nas do świata,którego nie znamy i to jest magiczne i ponadczasowe.Nie chcę rozstać się z bohaterami,strasznie ich polubiłam i chcę dalej dzielić ich losy,kroczyć przez ciemny las okryty tajemnicami,w którym to nic nie jest oczywiste do końca...
  sabka-sabka@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. "Las Potępionych" to miejsce, w które wysłałabym kilka osób, z jakimi muszę ostatnimi czasy obcować. Okładka książki i recenzje, jakie miałam okazję przeczytać zachęcają ku temu i sprawiają wrażenie, że to odpowiednie miejsce dla tego celu, o jakim myślę. Aczkolwiek wolę przeczytać książkę i się o tym przekonać. ��
  Aleksandra Miczek olamiczek@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

...