Kontakt | Współpraca

Z przyjemnością podejmę się współpracy z wydawnictwami i autorami. Staram się nie ograniczać, dlatego rozważę wszelkie propozycje książek do recenzji (choć oczywiście nie po każdy gatunek czy tematykę sięgam z równą chęcią). Przeczytam nawet poezję. Mogę obiecać, że moje opinie są w stu procentach szczere, staram się też, by były jak najbardziej rzetelne i staranne, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i językowym. Recenzje publikuję nie tylko na swoim blogu, ale także na następujących stronach: lubimyczytac.pl, biblionetka.pl, granice.pl, webook.pl, bookhunter.pl, nakanapie.pl oraz empik.com. Dodatkowo umieszczam je na stronie wydawcy. Jeśli opinia ma pojawić się gdzieś jeszcze – wystarczy dać znać. Chętnie napiszę także zapowiedź danej książki bądź przygotuję inny, związany z nią wpis, np. wywiad, konkurs. Będę zaszczycona mogąc objąć jakiś tytuł patronatem medialnym. 

Do współpracy zachęcam również innych blogerów oraz właścicieli stron dotyczących książek, filmów, seriali. 

Skontaktować można się ze mną przez maila: aivalarx94@gmail.com

Ponadto jestem dostępna na facebookowym fanpage’u Rude Pióro, można też do mnie pisać na Instagramie, Lubimy Czytać oraz na Filmwebie. Na każdą wiadomość odpowiem. 


ZAUFALI MI:AUTORZY:

Paulina Klecz
Katarzyna Grabowska
Iga Wiśniewska
Małgorzata Kulisiewicz
Patrycja Flejszer
Marian Maruszczyk
Dariusz Pawłowski
Artur Urbanowicz
Wiktor Orzeł
Bruno Kadyna
Oliwia Tybulewicz
Przemysław PiotrowskiPATRONATY MEDIALNE:Chłopak który pokazał mi jak żyć, książka, Samanta Louis, ebookowo, ebookLas Potępionych, Katarzyna Grabowska, Magia ukryta w kamieniu, Videograf, patronat medialny, okładkaTylko żywi mogą umrzeć, D B Foryś, Ailes, książka, ebook, ebookowo, patronat medialny, okładka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

...